Wydarzenia:
Tytuł: Pack In - Międzynarodowa impreza matchmakingowa dla przemysłu opakowaniowego i poligraficznego

Data wydarzenia: 19-21.10.2021 r.
Data rejestracji: 21.10.2021 r.

Opis: Wydarzenie łączy polskie i zagraniczne firmy - użytkowników, dostawców i producentów z branży opakowaniowej, reklamowej i poligraficznej. Zaprezentowane zostaną różne rodzaje opakowań do produktów spożywczych i niespożywczych; sprzęt, surowce i technologie do produkcji opakowań itp.


Rejestracja i szczegóły wydarzenia: przejdź do strony rejestracji i szczegółów
Tytuł: Polsko-Greckie spotkania B2B - Anuga 2021

Data wydarzenia: 10-12.10.2021 r.
Data rejestracji: 10.10.2021 r.

Opis: Misja gospodarcza firm polskich oraz greckich z sektora spożywczego, odbędzie się podczas targów „Anuga 2021” w Niemczech. Celem misji jest wymiana doświadczeń, prezentacja produktów oraz możliwość nawiązania współpracy biznesowej.


Szczegóły wydarzenia: przejdź do strony rejestracji i szczegółów
Tytuł: Marketplace Austria Food & Beverages 2021

Data wydarzenia: 06.10.2021 r.
Data rejestracji: 30.09.2021 r.

Opis: Międzynarodowe spotkania B2B podczas Marketplace Austria Food & Beverages 2021 to wydarzenie dla europejskich i międzynarodowych nabywców żywności i napojów, a także dla międzynarodowych detalistów i hurtowników. To fantastyczna szansa dla kupujących na pozyskanie nowych produktów, poznanie dostawców i wymianę pomysłów z decydentami z całego świata.


Rejestracja i szczegóły wydarzenia: przejdź do strony rejestracji i szczegółów
Tytuł: Misja zagranicznych firm do subregionu konińskiego

Data wydarzenia: 02-03.09.2021 r.
Data rejestracji: 20.08.2021 r.

Opis: Głownym celem misji jest nawiązanie współpracy z firmami z Wielkopolski Wschodniej _Wielkopolska Dolina Energii - a firmami zagranicznymi.

Rejestracja i szczegóły wydarzenia: przejdź do strony rejestracji i szczegółów
Tytuł: Textile Connect 2021

Data wydarzenia: 01- 04.06.2021 r.
Data rejestracji: 31.05.2021 r.

Opis: Międzynarodowe spotkania B2B dla firm z branży tekstylnej. Wydarzenie Textile Connect to platforma on-line dla firm produkcyjnych, usługodawców, dostawców z branży tekstylnej itp.

Rejestracja i szczegóły wydarzenia: przejdź do strony rejestracji i szczegółów
Tytuł: Matchmaking event in Desalination for the Environment

Data wydarzenia: 18.05.2021 r.
Data rejestracji: 10.05.2021 r.

Opis: Grupą docelową wydarzenia są firmy gospodarki wodnej (w tym MŚP i duże firmy), dostawcy sprzętu i usług w sektorze odsalania i ponownego wykorzystania ścieków, instytucje badawcze, przemysł, stowarzyszenia chętne do opracowania innowacyjnych technologii lub projektów badawczych w różnych dziedzinach związanych z odsalaniem wody i energią.

Rejestracja i szczegóły wydarzenia: przejdź do strony rejestracji i szczegółów
Tytuł: Med2Meet – virtual healthcare cooperation day

Data wydarzenia: 21.04.2021 r.
Data rejestracji: 20.04.2021 r.

Opis: Med2Meet to wydarzenie adresowane do firm i innych podmiotów oferujących i poszukujących innowacyjnych rozwiązań dla medycyny. Do udziału zapraszamy w szczególności: producentów sprzętu medycznego, innowacyjne firmy, w tym startupy, oferujące rozwiązania z dziedziny telemedycyny, sztucznej inteligencji, robotyki i innych zaawansowanych technologicznie produktów i usług dla medycyny, placówki medyczne, uczelnie wyższe i ośrodki B+R, importerów i dystrybutorów.

Rejestracja i szczegóły wydarzenia: przejdź do strony rejestracji i szczegółów
Tytuł: Hannover Messe 2021 „Technology & Business Cooperation Days”

Data wydarzenia: 12-15.04.2021 r.
Data rejestracji: 04.04.2021 r.

Opis: Wydarzenie brokerskie Enterprise Europe Network podczas Hannover Messe 2021 „Technology & Business Cooperation Days” ma zostać ponownie zorganizowane jako „wirtualne spotkanie brokerskie”. HANNOVER MESSE 2021, odbędzie się jako wydarzenie online, z powodu COVID-19.
Sektory przemysłowe: •Rozwiązania Industry 4.0 i Smart Factory •Technologie produkcyjne wydajne pod względem zasobów i energii • Zrównoważona energia i mobilność •Narzędzia pomiarowe


Rejestracja i szczegóły wydarzenia: przejdź do strony rejestracji i szczegółów
Tytuł: European Packing Talk

Data wydarzenia: 22-26.03.2021 r.
Data rejestracji: 22-26.03.2021 r.

Opis: Pięciodniowe wydarzenie obejmuje „swatanie” i rozmowę ekspercką, która odbędzie się ostatniego dnia. Spotkania wirtualne twarzą w twarz oraz interaktywna europejska rozmowa na temat opakowań ma na celu zbadanie, jak zmniejszyć ilość odpadów opakowaniowych i nadal bezpiecznie pakować towary, bez chemikaliów niebezpiecznych dla zdrowia, jak wdrożyć nowoczesne ekologiczne opakowania itp.
Tematy: Handel detaliczny: strategia pakowania na przyszłość; Nowe materiały do pakowania; Opakowania z tworzyw sztucznych; Opakowania na bazie papieru


Rejestracja i szczegóły wydarzenia: przejdź do strony rejestracji i szczegółów
Tytuł: TEX4IM Matchmaking Event

Data wydarzenia: 10-17.03.2021 r.
Data rejestracji: 10-17.03.2021 r.

Opis: TEX4IM Matchmaking Event ma na celu zachęcać wszystkie podmioty z branży modowej i tekstylnej do odkrywania, uczenia się, udostępniania i nawiązywania kontaktów z innowatorami z branży, dostawcami technologii, badaczami, klastrami i innymi podmiotami z sektora tekstylnego i odzieżowego z całej Europy. Wydarzenie skierowane do: firm produkujących tekstylia lub odzież; Marki modowe; Techniczni producenci tekstyliów; Firmy z różnych sektorów (budownictwo, mieszkania, medycyna, rolno-spożywczy, transport i mobilność, obronność i wiele innych) zainteresowane wprowadzeniem rozwiązań tekstylnych do swoich produktów; dostawcy badań i rozwoju oraz technologii; Jednostka wsparcia biznesowego lub akceleratory wzrostu przemysłowego.


Rejestracja i szczegóły wydarzenia: przejdź do strony rejestracji i szczegółów
Tytuł: Free From Food Asia Virtual Summit and Free From Packaging Asia Online

Data wydarzenia: 10-12.03.2021 r.
Data rejestracji: 10-12.03.2021 r.

Opis: Udział w wydarzeniu umożliwi polskim przedsiębiorcom nie tylko nawiązanie bezpośrednich kontaktów biznesowych, ale również zapoznanie się z najnowocześniejszymi trendami i technologiami związanymi z branżą spożywczą. Spotkania przeznaczone są dla przedstawicieli firm i innych podmiotów działających w szeroko pojętej branży spożywczej, w szczególności: żywność bezglutenowa, bez laktozy, bez cukru, żywność z przeznaczaniem dla wegan, żywność funkcjonalna, żywność i odżywki dla sportowców, suplementy diety i witaminy.

Rejestracja i szczegóły wydarzenia: przejdź do strony rejestracji i szczegółów
Tytuł: Klimahouse Business Match 2021 - wydanie cyfrowe

Data wydarzenia: 28.01.2021 r.
Data rejestracji: 26.01.2021 r.

Opis: Efektywność energetyczna jest jednym z głównych czynników kształtujących przyszłość branży budowlanej. Klimahouse to międzynarodowe targi skupiające się na energooszczędnym i zrównoważonym budownictwie. Jej głównym celem jest rozwój i pielęgnowanie lepszego ekosystemu budowlanego, który umożliwia lepsze życie społeczności.Targi są corocznym miejscem spotkań architektów, inżynierów, firm budowlanych i innych osób z branży, gdzie profesjonalne szkolenia i innowacje są w centrum wydarzenia. Cyfrowa edycja Klimahouse 2021 skupi się na czterech głównych tematach: innowacyjny budynek, renowacja, zdrowe środowisko życia i architektura.

Rejestracja i szczegóły wydarzenia: przejdź do strony rejestracji i szczegółów
Tytuł: Wirtualna misja Offshore Wind Energy Poland 2020

Data wydarzenia: 10-11.12.2020 r.
Data rejestracji: do 10.12.2020 r.

Opis: Wirtualna misja handlowa firm holenderskich do Polski, na czele której stoi Minister ds. Handlu Zagranicznego i Współpracy Rozwojowej w Holandii, pani Sigrid Kaag. Nacisk zostanie położony na pozyskanie informacji rynkowych dotyczących morskiej energetyki wiatrowej w Polsce oraz nowych kontaktów biznesowych w tym sektorze. Misja odbędzie się w dniach 10-11.12.2020 r. Misja będzie realizowana wirtualnie za pośrednictwem platformy B2Match. Sieć Enterprise Europe Network w Holandii została przypisana do zarządzania wirtualnym kojarzeniem wszystkich uczestników za pośrednictwem tej platformy. Program będzie się składał z webinariów i indywidualnych sesji kojarzeń online.


Rejestracja i szczegóły wydarzenia: przejdź do strony rejestracji i szczegółów
Tytuł: 27. Polsko – Czesko – Niemieckie Forum Kooperacji Firm

Data wydarzenia: 25.11.2020 r.
Data rejestracji: do 13.11.2020 r.

Opis:W imieniu Ośrodka Enterprise Europe Network w Koninie oraz Karkonoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. serdecznie zapraszamy do udziału w 27. Polsko – Czesko – Niemieckim Forum Kooperacji Firm.
Wydarzenie skierowane dla mikro, małych i średnich firm w celu zaprezentowania własnej oferty, wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów handlowych. Forum to także wykłady, panele dyskusyjne gdzie eksperci podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Zapraszamy firmy z obszarów: tworzywa sztuczne, metal, budowa maszyn i urządzeń, konstrukcje lekkie, motoryzacja, automatyzacja, elektronika, elektrotechnika, mikroelektronika, logistyka, transport, odnawialne źródła energii, IT, elektromobilność, jednostki badawczo-rozwojowe, budownictwo, organizacje sieciowe, placówki transferowe, jednostki wsparcia biznesu.


Rejestracja i szczegóły wydarzenia: przejdź do strony rejestracji i szczegółów
Tytuł: Forum biznesowe Polska – Tajwan ONLINE

Data wydarzenia: 19.11.2020 r. w godz. 09:00- 11:00
Data rejestracji: 19.11.2020 r.

Opis:W tym roku reprezentowane podczas forum będą następujące sektory:
OCHRONA ZDROWIA / MEDYCYNA - Ochrona zdrowia i walka z pandemią przy użyciu najnowszych technologii będzie jednym z głównych tematów forum!
ELEKTROMOBILNOŚĆ - Polska jest jednym z głównych producentów baterii do pojazdów i autobusów elektrycznych, a także podzespołów i części zamiennych do pojazdów w UE. Planuje także produkować własny samochód elektryczny „Izera”. Jesteśmy gotowi współpracować z tajwańskimi podmiotami w tym sektorze.
ZIELONE / ODNAWIALNE ENERGIE - Zielona energia jest jednym z filarów programu „pięć plus dwa” dla innowacyjnych gałęzi przemysłu na Tajwanie. Rozwój energetyki odnawialnej jest silnikiem napędzającym transformację sektora energetycznego i wzrost gospodarczy. To także dynamicznie rozwijając się sektor w Polsce! Najlepsze praktyki z obu krajów zostaną omówione!


Rejestracja i szczegóły wydarzenia: przejdź do strony rejestracji i szczegółów
Tytuł: Impreza brokerska Virtual Textile Fashion Tech

Data wydarzenia: 02-06.11.2020 r.
Data rejestracji: 02.11.2020 r.

Opis:Textile Fashion Tech to internetowa impreza kojarzeniowa, podczas której będą organizowane spotkania B2B np. : kupiec-dostawca. Wirtualne wydarzenie odbędzie się za pomocą platformy, która łączy firmy / projektantów poszukujących partnerów produkcyjnych z producentami, usługodawcami i dostawcami z branży tekstylnej i modowej. Sieć Enterprise Europe Network zaprasza do udziału w wirtualnych spotkaniach brokerskich, które odbędą się w dniach 2-6 listopada.

Rejestracja i szczegóły wydarzenia: przejdź do strony rejestracji i szczegółów
Tytuł: Budgryf & Home - kojarzenie branży budowlanej, energetycznej i wyposażenia wnętrz - edycja wirtualna
Data wydarzenia: 23.10.2020 r.
Data rejestracji: 11.10.2020 r.

Opis: Wydarzenie skupia się wokół budownictwa, energii i dekoracji wnętrz. Główne tematy wydarzenia: Materiały budowlane, Maszyny i narzędzia, Materiały wykończeniowe do budowy i dekoracji wnętrz, Energia odnawialna i konwencjonalna, Usługodawcy: geodezja, kartografia, projektowanie.

Rejestracja i szczegóły wydarzenia: przejdź do strony rejestracji i szczegółów
Tytuł: STOM 2020

Data wydarzenia: 23.09.2020 r.
Data rejestracji: 18.09.2020 r.

Opis: STOM 2020 to wirtualne, międzynarodowe wydarzenie brokerskie poświęcone obróbce metali, narzędziom, obrabiarkom, obróbce blach, technologii i sprzętu spawalniczego oraz przemysłowej technologii laserowej.

Rejestracja i szczegóły wydarzenia: przejdź do strony rejestracji i szczegółów
Tytuł: FOOD CONNECTIONS 2020

Data wydarzenia: 17-24.09.2020 r.
Data rejestracji: 14.09.2020 r.

Opis: Wirtualna giełda kooperacyjna dla firm z branży spożywczej. Podczas wydarzenia odbędą się seminaria: odporności w biznesie związana z pandemią; przejście na rośliny oraz e-marketing, handel elektroniczny z dwóch różnych punktów widzenia. Dziedziny: opakowania, składniki, rozwiązania IT, marketing i komunikacja, szkolenia, dystrybucja i inne. Spotkań B2B, m.in. z firmami z Belgii.

Rejestracja i szczegóły wydarzenia: przejdź do strony rejestracji i szczegółów
Tytuł: Dublin Tech Summit 2020

Data wydarzenia: 09-10.09.2020 r.
Data rejestracji: 08.09.2020 r.

Opis: Organizowane wydarzenie maklerskie oferuje: Identyfikowanie partnerów technologicznych w celu opracowania nowych usług i produktów w sektorze technologii. Wymianę wiedzy ogólnej i wiedzy specjalistycznej poprzez nawiązywanie kontaktów z ekspertami publicznymi i prywatnymi w zakresie najnowszych przełomowych technologii.

Rejestracja i szczegóły wydarzenia: przejdź do strony rejestracji i szczegółów
Tytuł: Eurostars Life Sciences - Spotkania on-line

Data wydarzenia: 9.09.2020 r.
Data rejestracji: 9.09.2020 r.

Opis: Eurostars finansuje międzynarodowe innowacyjne projekty prowadzone przez MŚP prowadzące działalność badawczo-rozwojową. Od 24 sierpnia zarejestrowani uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się o najnowszych usługach i możliwościach finansowania oferowanych MŚP na transgraniczne projekty badawcze w ramach programów Eurostars i Interreg oraz o tym, jak założyć projekt międzynarodowy za pomocą wirtualnych prezentacji.

Rejestracja i szczegóły wydarzenia: przejdź do strony rejestracji i szczegółów
Tytuł: Co-Matching Bilateral Meetings 2020

Data wydarzenia: 25.08.2020 r.
Data rejestracji: 23.08.2020 r.

Opis: Jest to wydarzenie bezpłatne i otwarte dla wszystkich firm działających w branży motoryzacyjnej i zaopatrzenia w motoryzację, budownictwa i materiały budowlane, metal, maszyny, tworzywa sztuczne i guma, chemia, elektronika, energetyka, turystyka, żywność i nieruchomości. Pierwszego dnia imprezy zostaną zorganizowane wizyty w wiodących lokalnych firmach, aby uczestnicy mogli obserwować otoczenie biznesowe Kocaeli. Drugiego dnia tureckie i zagraniczne firmy będą miały bezpośrednie spotkania w Międzynarodowym Centrum Wystawowym Kocaeli. Koszty zakwaterowania dla jednego przedstawiciela z każdej uczestniczącej firmy. Koszt ten zostanie pokryty przez tureckie Ministerstwo Handlu na podstawie tego, że firmy składają wnioski za pośrednictwem tureckiego attaché handlowego w swoich krajach macierzystych. Zakwaterowanie obejmuje 3 noce w 5-gwiazdkowym hotelu. Myśl przewodnia Kocaeli to „Miasto Przemysłu i Inwestycji”.

Rejestracja i szczegóły wydarzenia: przejdź do strony rejestracji i szczegółów
Tytuł: Technology & Business Cooperation Days 2020

Data wydarzenia: 13-16.07.2020 r.
Data rejestracji: 30.06.2020 r.

Opis: Internetowa giełda technologii i współpracy biznesowej umożliwia zapoznanie się z aktualnymi trendami na rynku w szeroko pojętej branży przemysłowej, oferuje między innymi: możliwość prezentacji swoich projektów, produktów i wiedzy specjalistycznej, spotkania z potencjalnymi partnerami biznesowymi na wcześniej ustalonych spotkaniach, inicjowanie kontaktów i współpracy transgranicznej, znalezienie nowych partnerów biznesowych / technologicznych / badawczych.

Rejestracja i szczegóły wydarzenia: przejdź do strony rejestracji i szczegółów
Tytuł: Międzynarodowych spotkaniach on-line: Innowacje w zakresie środowiska, energii i gospodarki o obiegu zamkniętym.

Data wydarzenia: 04-05.05.2020 r.
Data rejestracji: 04.05.2020 r.

Opis: IFAT to wiodące targi technologii środowiskowych w zakresie gospodarki wodnej, ściekowej, odpadów i surowców. W 2020 r. Główny nacisk położono na technologie, silniki i usługi w sektorach gospodarki wodnej i ściekowej. Ponadto IFAT koncentruje się na odpadach i surowcach wtórnych, których tematy obejmują recykling, oczyszczanie powietrza i wytwarzanie energii. Wirtualne spotkania dwustronne umożliwiają ukierunkowane nawiązywanie kontaktów i kojarzenie wszystkich wystawców i odwiedzających targi. Celem jest pomoc MŚP, uniwersytetom i instytutom badawczym w znalezieniu partnerów w Europie i poza nią.

Rejestracja i szczegóły wydarzenia:przejdź do strony rejestracji i szczegółów
Skip to content