Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w webinarium pn. „Nowe trendy w rehabilitacji”  oraz spotkaniach b2b z norweskimi firmami w ramach Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 oraz Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2014-2021. Wydarzenie jest skierowanie do firm, które mają pomysł na wspólne przedsięwzięcie biznesowe z partnerem norweskim, w szczególności w następujących obszarach:

– sektor rehabilitacji i opieki społecznej; sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny, protezy; wyposażenie ośrodków; rehabilitacyjnych, sanatoriów, uzdrowisk, ośrodków medycyny sportowej i uzdrowisk; sprzęt jednorazowy; nowoczesne metody leczenia; innowacyjne rozwiązania poprawiające kondycję i komfort życia.

Spotkania indywidualne z wybranymi przedsiębiorcami z Norwegii będą poprzedzone webinarium, podczas którego uczestnicy wysłuchają prelekcji dotyczących współczesnych wyzwań dla rehabilitacji i polsko-norweskich dobrych praktykach w tym zakresie.

Rejestracja i szczegóły wydarzenia: https://new-trends-in-rehabilitation-2020.b2match.io/

Skip to content