Wydarzenia:
Tytuł: Human Centric AI dla przyspieszonej transformacji cyfrowej, Bruksela, Belgia

Data wydarzenia: 18-19.01.2024 r.
Data rejestracji: 17.01.2024 r.

Opis:Warsztaty informacyjne i spotkania B2B ukierunkowane dla przyspieszenia transformacji cyfrowej. To niepowtarzalna szansa na wygenerowanie nowych kontaktów biznesowych, znalezienie partnerów technologicznych i badawczo-rozwojowych.
Kto powinien wziąć udział? Dostawcy rozwiązań AI; Podmioty poszukujące partnerów technologicznych i badawczo-rozwojowych specjalizujących się w AI; Europejskie centra badawcze; Podmioty chcące aplikować o możliwości dofinansowania UE, w szczególności w ramach programu „Horyzont Europa”; Firmy chcące dowiedzieć się więcej o możliwościach AI lub wdrożyć rozwiązania AI; Europejskie centra innowacji cyfrowych: zaawansowane wsparcie dla cyfryzacji. Jest to także szansa na inkubację w sieci EDIH


Szczegóły wydarzenia: przejdź do strony rejestracji i szczegółów
Tytuł: Platforma Współpracy B2B Budownictwo Drewniane 2023, Innsbruck, Austria

Data wydarzenia: 30.11.2023 r.
Data rejestracji: 30.11.2023 r.

Opis:Izba Gospodarcza w Tyrolu (Dział Handlu Zagranicznego) we współpracy z Enterprise Europe Network i proHolz Tirol zaprasza do międzynarodowej Platformy Współpracy B2B Wood Construction. Wydarzenie po raz kolejny organizowane jest w ramach znanej Międzynarodowej Konferencji Budownictwa Drewnianego (IHF) w Innsbrucku. To międzynarodowe forum oferuje stolarzom, planistom, inżynierom, architektom, wykonawcom projektów, organom budowlanym i regulacyjnym, konstruktorom i rzemieślnikom z drewna, praktykom i instruktorom możliwość uzyskania kompleksowych informacji i wymiany pomysłów dotyczących konstrukcji drewnianych. Uczestnicy 27. Międzynarodowej Konferencji Budownictwa Drewnianego 2023 mają możliwość odbycia wcześniej zorganizowanych i skoordynowanych spotkań B2B z wybranymi partnerami.

Szczegóły wydarzenia: przejdź do strony rejestracji i szczegółów
Tytuł: B2B matchmaking at the AgriFood Forum 2023, Wilono, Litwa

Data wydarzenia: 14.11.2023 r.
Data rejestracji: 08.11.2023 r.

Opis:Forum AgriFood 2023 jest największą konferencją rolno-spożywczą w krajach bałtyckich, a tegorocznym tematem jest “Peace for Food”: zrównoważony rozwój, bezpieczeństwo dla społeczeństwa i planety. Tym samym wydarzenie 14 listopada skupi się na bieżących problemach sektora rolno-spożywczego, ze szczególnym naciskiem na długoterminowe rozwiązania złożonego kryzysu światowego. Obejmie takie aspekty, jak rozwój obszarów wiejskich na rzecz zrównoważonych i odpornych na kryzys sektorów, światowy rynek żywności, żywność jako kwestia bezpieczeństwa narodowego i wiele innych.

Szczegóły wydarzenia: przejdź do strony rejestracji i szczegółów
Tytuł: HYGIENALIA MADRID - PROFESSIONAL HYGIENE FAIR 2023, Madryt, Hiszpania

Data wydarzenia: 01-08.11.2023 r.
Data rejestracji: 08.11.2023 r.

Opis:HYGENALIA to wiodące w Hiszpanii targi środków czystości i higieny zawodowej. Targi HYGIENALIA MADRID w 2023 r. będą szóstą edycją. Wydarzenie opiera się na trzech filarach: biznesie, pomysłach i wiedzy, których celem jest zaspokojenie potrzeb komercyjnych wystawców, a zwiedzającym możliwość nawiązania kontaktów biznesowych oraz stanowią źródło wiedzy o nowych produktach.
Reprezentowane sektory: akcesoria i narzędzia; celuloza dla ochrony zdrowia; produkty chemiczne; środowisko; przemysłowe maszyny czyszczące; pranie; zwalczanie szkodników; usługi; odzież robocza itp.


Szczegóły wydarzenia: przejdź do strony rejestracji i szczegółów
Tytuł: MEDICA Healthcare Brokerage Event 2023, Düsseldorf, Niemcy

Data wydarzenia: 01-30.11.2023 r.
Data rejestracji: 16.11.2023 r.

Opis:Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do dystrybutorów i producentów działających w branży medycznej, ale również do lekarzy, farmaceutów, ordynatorów, dyrektorów i przedstawicieli szpitali, fizjoterapeutów, a także menedżerów administracyjnych szpitali i ośrodków medycznych. Koszt udziału w spotkaniach b2b wynosi: 150 EUR w przypadku firm, instytutów naukowych, inwestorów itd.,
75 EUR w przypadku startupów (działalność rozpoczęta po 1 stycznia 2020 r.).

Szczegóły wydarzenia: przejdź do strony rejestracji i szczegółów
Tytuł: Misja biznesowa do Singapuru

Data wydarzenia: 30.10-01.11.2023 r.
Data rejestracji: 02.08.2023 r.

Opis:Misja gospodarcza do Singapuru. Celem tej wyjątkowej inicjatywy jest nawiązanie współpracy między firmami europejskimi a partnerami biznesowymi z Singapuru, a także umożliwienie prezentacji innowacyjnych rozwiązań oraz wymiany doświadczeń w różnych branżach: rolno-spożywczej; ochrony zdrowia (w tym medtech i biotech); cyfrowej;nowoczesnej produkcji; oferujących inteligentne rozwiązania dla nowoczesnych miast (smart city); zielonych technologii.
Dodatkowe informacje znajdują się na stronie PARP - link poniżej.

Szczegóły wydarzenia: przejdź do strony rejestracji i szczegółów
Tytuł: International Brokerage Event Industrial Bridge 2023 w Szczecinie

Data wydarzenia: 18.10.2023 r.
Data rejestracji: 13.10.2023 r.

Opis:Wydarzenie INDUSTRIAL BRIDGE to miejsce sprzyjające rozwojowi współpracy międzynarodowej. Przedsiębiorcy, firmy, klastry oraz naukowcy mają możliwość odbycia wielu spotkań z potencjalnymi partnerami. Dwudziestominutowe spotkania, odbywające się w ciągu jednego dnia, stanowią unikalną okazję do nawiązania wielu nowych relacji biznesowych.
INDUSTRIAL BRIDGE to miejsce efektywnych kontaktów biznesowych oraz wymiany wiedzy i doświadczeń między przedstawicielami różnych sektorów:
stal; metal;
przemysł morski i stoczniowy; transport i logistyka; energia odnawialna.

Szczegóły wydarzenia: przejdź do strony rejestracji i szczegółów
Tytuł: Marketplace Austria for Food&Beverages 2023, Wiedeń, Austria

Data wydarzenia: 04.10.2023 r.
Data rejestracji: 15.09.2023 r.

Opis:Marketplace Austria for Food&Beverages 2023 to wydarzenie skierowane dla importerów z sektora spożywczego. Firmy zainteresowane nawiązaniem bezpośrednich kontaktów z producentami i dostawcami wyrobów spożywczych z Austrii zapraszamy do udziału w giełdzie kooperacyjnej Marketplace Austria 2023 - możliwość udziału w spotkaniach B2B stacjonarnie lub online.

Szczegóły wydarzenia: przejdź do strony rejestracji i szczegółów
Tytuł: Oslo Innovation Week 2023, Norwegia

Data wydarzenia: 27.09.2023 r.
Data rejestracji: 24.09.2023 r.

Opis:Koniec września w Oslo tradycyjnie związany jest z jedną z najważniejszych imprez biznesowo-technologicznych w Norwegii i Europie Północnej - Oslo Innovation Week. To czterodniowe wydarzenie obfitujące w konferencje, warsztaty, seminaria i networkingi, odwiedzane przez kilkadziesiąt tysięcy gości – z Norwegii i całego świata.
The Tipping Point is here! to znakomita okazja do nawiązania kontaktów z wiodącymi firmami oraz przedyskutowanie najnowszych rozwiązań i wyzwań związanych z zieloną i cyfrową transformacją w Europie Środkowo-Południowej. Oslo Innovation Week to kwintensensja pomysłów, innowacji i osób, które przesuwają granice, tworząc lepszą przyszłość.

Szczegóły wydarzenia: przejdź do strony rejestracji i szczegółów
Tytuł: Food & Bio Global Summit 2023 w Aarhus, Dania

Data wydarzenia: 26 - 27.09.2023 r.
Data rejestracji: 18.09.2023 r.

Opis:Globalny szczyt Food & Bio 2023 to dwudniowe wydarzenie, którego celem jest sprostanie wyzwaniom i wprowadzanie rozwiązań zrównoważonych ekosystemów w przemyśle spożywczym i biozasobach.
Szczyt zgromadzi wiodące klastry i interesariuszy z całego świata, w tym firmy, uniwersytety i inne odpowiednie podmioty. Aby stworzyć zrównoważone ekosystemy, musimy przekształcić obecne systemy żywnościowe, a to wymaga współpracy między przemysłem a nauką. Należy przekształcić modele biznesowe i łańcuchy wartości oraz wprowadzić konkretne i wykonalne plany. Szczyt ułatwi tę współpracę i przyspieszy przejście systemu żywnościowego na zrównoważony rozwój.


Szczegóły wydarzenia: przejdź do strony rejestracji i szczegółów
Tytuł: HUSUM WIND Match 2023 w Husum, Niemcy

Data wydarzenia: 13.09.2023 r.
Data rejestracji: 08.09.2023 r.

Opis:HUSUM WIND – Transforming Energy to targi i kongres branży wiatrowej w niemieckiej Wind Mecca. Wydarzenie zostało zaprojektowane jako wydarzenie partnerskie dla odwiedzających i wystawców Husum Wind, oferujące możliwość poznania potencjalnych partnerów dla nowych biznesów, projektów badawczo-rozwojowych oraz rozszerzenia sieci w sektorze energii odnawialnej.


Szczegóły wydarzenia: przejdź do strony rejestracji i szczegółów
Tytuł: Riga Food 2023 - B2B Marketplace w Riga, Łotwa

Data wydarzenia: 06-09.09.2023 r.
Data rejestracji: 08.09.2023 r.

Opis:Riga Food 2023 - B2B Marketplace to duże bałtyckie wydarzenie przemysłu spożywczego, które oferuje firmom możliwość znalezienia nowych partnerów i możliwości biznesowych w sektorze spożywczym poprzez spotkania bilateralne. Wydarzenie skierowane jest do małych i średnich przedsiębiorstw oraz naukowców z branży spożywczej, ułatwiając współpracę i transfer technologii.

Szczegóły wydarzenia: przejdź do strony rejestracji i szczegółów
Tytuł: Meet4Business AGRA 2023 w Gornja Ragona, Słowenia

Data wydarzenia: 30-31.08.2023 r.
Data rejestracji: 24.08.2023 r.

Opis:Międzynarodowe spotkania biznesowe Meet4Business AGRA 2023, organizowane w ramach 61. Międzynarodowych Targów Rolno-Spożywczych w Gornja Radgona, Słowenia to doskonała okazja do spotkania potencjalnych partnerów biznesowych. Wydarzenie łączy firmy (zarówno nabywców jak i dostawców) z wielu krajów Europy i świata. Model jest oszczędny pod względem czasu i kosztów oraz przynosi korzyści biznesowe!

Szczegóły wydarzenia: przejdź do strony rejestracji i szczegółów
Tytuł: EEN Sport Itinerary 2023 – B2B Ocean Race w Genova, Włochy

Data wydarzenia: 30.06.2023 r.
Data rejestracji: 30.06.2023 r.

Opis:Wydarzenie EEN Sport Itinerary 2023 – B2B Ocean Race to niepowtarzalna okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Model jest oszczędny pod względem czasu! Tematyka: sport, niebieska gospodarka (żeglarstwo, przemysł stoczniowy, itp.), ICT (rozwiązania/technologie cyfrowe, sztuczna inteligencja, itp.), jedzenie i odżywianie, dobre samopoczucie, zdrowie, organizacje i usługi. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

Szczegóły wydarzenia: przejdź do strony rejestracji i szczegółów
Tytuł: Torino Fashion Match 2023 w Turynie, Włochy

Data wydarzenia: 28-30.06.2023 r.
Data rejestracji: 22.06.2023 r.

Opis: Jest to bezpłatne wydarzenie typu matchmaking, skupiające firmy, nabywców, detalistów, dostawców, ekspertów i inwestorów zajmujących się sektorami TEKSTYLIA/FASHION/DESIGN z wielu krajów europejskich, Spotkania B2B umożliwią tworzenie międzynarodowych partnerstw, nawiązanie kontaktów biznesowych. B2B Torino Fashion Match jest realizowany wraz z Torino Fashion Week 2023 - Międzynarodowy format pokazów mody i możliwości biznesowych, skierowany do wschodzących talentów modowych, firm produkcyjnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw tekstylnych z całego świata!

Szczegóły wydarzenia: przejdź do strony rejestracji i szczegółów
Tytuł: Circular Textile Days w Holandii

Data wydarzenia: 05-06.06.2023 r.
Data rejestracji: 06.06.2023 r.

Opis: Circular Textile Days to wydarzenie biznesowe, które oferuje doskonałą okazję do poznania nowych partnerów w zrównoważonym biznesie tekstylnym oraz do odkrywania i omawiania innowacyjnych rozwiązań tekstylnych w obiegu zamkniętym. Różnorodność firm biorących udział w Circular Textile Days jest ogromna. To wydarzenie łączy kupujących, agentów, firmy/projektantów, dostawców, producentów, ekspertów, inwestorów i usługodawców (recykling i sortowanie) z wielu krajów z całego świata!

Szczegóły wydarzenia: przejdź do strony rejestracji i szczegółów
Tytuł: Subcontracting Meetings 2023, Poznań

Data wydarzenia: 31.05.-10.06.2023 r.
Data rejestracji: 22.05.2023 r.

Opis: Międzynarodowe dwudniowe spotkania kooperacyjne Subcontracting Meetings są kluczowym elementem targów Subcontracting (Targi Kooperacji Przemysłowej). Ta wyjątkowa i wygodna formuła pozwala na budowanie trwałych relacji biznesowych między oferentami usług podwykonawczych oraz potencjalnymi zleceniodawcami.

Szczegóły wydarzenia: przejdź do strony rejestracji i szczegółów
Tytuł:Meet the Buyer - Climate Neutral Building Installations, Szwecja

Data wydarzenia: 29-30.05.2023 r.
Data rejestracji: 26.05.2023 r.

Opis: Wydarzenie w formie online, oferuje dostawcom produktów budowlanych i systemów instalacji technicznych w budynkach, możliwość nawiązania kontaktów biznesowych. Będzie to okazja do zaprezentowania rozwiązań, które mogą potencjalnie przenieść wpływ na neutralność klimatyczną. Po kojarzeniu online w dniu 29-30.05.2023 r. w kolejnym etapie 10 dostawców zostanie wybranych i zaproszonych do udziału w lokalnym Living Lab w Göteborgu w dniu 11 października 2023 r.

Szczegóły wydarzenia: przejdź do strony rejestracji i szczegółów
Tytuł: GreenTech 2023 / Zalaegerszeg, Węgry

Data wydarzenia: 22-26.05.2023 r.
Data rejestracji: 25.05.2023 r.

Opis: GreenTech to jedna z największych „zielonych” imprez branżowych w regionie Zalaegerszeg. Przedsiębiorcy podczas spotkań mogą zaprezentować swoje produkty, usługi i rozwiązania profesjonalnym podmiotom (koorporacyjnym, instytucjonalnym, rządowym, samorządowym). Podczas wydarzenia zaplanowano wykłady i dyskusje z udziałem wybitnych ekspertów z pokrewnych branż. GreenTech Zalaegerszeg zapewnia wszystkim uczestnikom niepowtarzalną okazję do wymiany doświadczeń zawodowych i wzmocnienia relacji.

Szczegóły wydarzenia: przejdź do strony rejestracji i szczegółów
Tytuł: Murcia Food Brokerage Event 2023/Murcja, Hiszpania

Data wydarzenia: 11-16.05.2023 r.
Data rejestracji: 09.05.2023 r.

Opis: 11. edycja Murcia Food Brokerage Event 2023 zaprezentuje najnowsze osiągnięcia w dziedzinie technologii żywności, zapewniając firmom z różnych krajów europejskich doskonałą okazję do odbycia dwustronnych spotkań mających na celu zawarcie umów o współpracy technologicznej. W ramach wydarzenia, które zostanie zorganizowane w formule hybrydowej zaplanowano: XI Międzynarodowe Sympozjum Technologii Żywności, które obejmie liczne konferencje i prezentacje na temat najnowszych osiągnięć w sektorze spożywczym – 11 maja w Murcji (w Centro de Congresos Víctor Villegas Murcia). Tematyka: Higiena i bezpieczeństwo żywności; Alergeny; Autentyczność produktów żywnościowych, systemy szybkiego reagowania, itp.; Biotechnologia; Biosensory; Nowe produkty (prebiotyki, odżywki, itp.); Ponowne wykorzystywanie produktów ubocznych w produkcji żywności; Technologie konserwacji; Inteligentne rozwiązania w zakresie opakowań; Gazy w warunkach nadkrytycznych; Opakowania aktywne i nowe pojemniki, eco-design, itp.; Automatyzacja i procesy kontroli; Monitorowanie procesów, czujniki, komunikacja, robotyka, itp.; Gospodarka obiegowa

Szczegóły wydarzenia: przejdź do strony rejestracji i szczegółów
Tytuł: Technology & Business Cooperation Days 2023 podczas targów Hannover Messe 2023

Data wydarzenia: *04-20.04.2023 r.
Data rejestracji: 31.03.2023 r.

Opis: Targi HANNOVER MESSE są najważniejszą światową imprezą z zakresu technologii dla przemysłu. Od dziesięcioleci jest to miejsce spotkań pionierów innowacji przemysłowych, którzy prezentują nowe technologie międzynarodowej publiczności. Kluczowe tematy: Rozwiązania Przemysłu 4.0 i Smart Factory; Energooszczędne technologie produkcyjne; Zrównoważona energia i mobilność; Narzędzia pomiarowe.
*Termin: W dniach 4-6 kwietnia 2023 r. odbędą się spotkania online. Nie wymagają żadnego dodatkowego oprogramowania, a jedynie aktualnej przeglądarki internetowej, mikrofonu i kamery internetowej, aby uczestniczyć w wideokonferencjach. W dniach 17-20 kwietnia 2023 r. wydarzenie będzie realizowane w formie hybrydowej, z możliwością spotkań na terenie targów Hannover Messe.

Szczegóły wydarzenia: przejdź do strony rejestracji i szczegółów
Tytuł: EnergyWeek 2023 Matchmaking

Data wydarzenia: 21-24.03.2023 r.
Data rejestracji: 24.03.2023 r.

Opis: Coroczny Vaasa EnergyWeek to największe wydarzenie związane z klastrami energetycznymi w krajach skandynawskich, koncentrujące się na energii odnawialnej, inteligentnej energii, energii gazowej i magazynowaniu energii. Tematyka: cyfryzacja, baterie i magazynowanie, gospodarka o obiegu zamkniętym, inteligentne miasta przyszłości, regulacje energetyczne, biznes i innowacje. Enterprise Europe Network organizuje bezpłatne spotkania B2B na miejscu podczas EnergyWeek. W matchmakingu mogą wziąć udział firmy i eksperci ze wszystkich sektorów branży energetycznej

Szczegóły wydarzenia: przejdź do strony rejestracji i szczegółów
Tytuł: BUD-GRYF & HOME FAIR 2023 Matchmaking event

Data wydarzenia: 16-17.03.2023 r.
Data rejestracji: 13.03.2023 r.

Opis: Wydarzenie b2b koncentruje się na czterech głównych tematach: budownictwo - materiały, narzędzia, maszyny, projektowanie, usługi; energia - konwencjonalna, zielona; home - materiały wykończeniowe, wyposażenie wnętrz m.in. produkt ekologiczny; zrównoważony rozwój w budownictwie i projektowaniu. Udział w giełdzie kooperacyjnej jest bezpłatny!

Szczegóły wydarzenia: przejdź do strony rejestracji i szczegółów
Tytuł: MBM TURYSTYKA PRAGA 2023 spotkania B2B

Data wydarzenia: 16-17.03.2023 r.
Data rejestracji: 13.03.2023 r.

Opis: Wydarzenie b2b koncentruje się na wymienionych sektorach: Biura podróży i touroperatorzy; Zakwaterowanie i wyżywienie; Uzdrowiska, ośrodki wypoczynkowe i wellness, turystyka medyczna; Transport i zrównoważona mobilność; Cyfrowe rozwiązania dla turystyki; Usługi wspierające turystykę; Nowe trendy, partnerstwo projektowe; Dziedzictwo kulturowe, renowacje i renowacje; Zainteresowane strony działające w sektorach turystyki i dziedzictwa kulturowego

Szczegóły wydarzenia: przejdź do strony rejestracji i szczegółów
Tytuł: Innowacyjne Budownictwo MEGRA 2023 /Słowenia

Data wydarzenia: 09-10.03.2023 r.
Data rejestracji: 03.03.2023 r.

Opis: Spotkanie matchmakingowe będą wyjątkową okazją do spotkania potencjalnych partnerów związanych z innowacyjnymi rozwiązaniami i technologiami. Wydarzenie ma na celu zainicjowanie współpracy biznesowej i technologicznej poprzez oferowanie wcześniej umówionych spotkań. Podstawą spotkań jest katalog online zawierający wszystkie profile kompetencyjne każdego uczestnika.

Szczegóły wydarzenia: przejdź do strony rejestracji i szczegółów
Tytuł: Misja wyjazdowa do Lipska/Niemcy na międzynarodowe targi intec/Z/GrindTec

Data wydarzenia: 7-9.03.2023 r.
Data rejestracji: 14.02.2023 r.

Opis: Wrocławskie Centrum Transferu Technologii Politechniki Wrocławskiej przy współpracy z Saksońską Agencją Wspierani Gospodarki i Targami Lipskimi Polska Sp. z o.o. zapraszają do udziału w międzynarodowym Trio targowym intec/Z/GrindTec: intec – Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Technologii i Automatyzacji Produkcji Z- Zuliefermesse – Międzynarodowe Targi Poddostawców, GrindTech – Międzynarodowe Targi Szlifowania i Ostrzenia Narzędzi.

Szczegóły wydarzenia: przejdź do strony rejestracji i szczegółów
Tytuł: XXVI Międzynarodowa Wystawa Woda i Środowisko. SMAGUA 2023 - Wydarzenie brokerskie (Hiszpania)

Data wydarzenia: 7-8.03.2023 r.
Data rejestracji: 02.03.2023 r.

Opis: Wydarzenie SMAGUA to jedna z najważniejszych wystaw w Europie, przyciąga profesjonalistów z całego świata. Ekspozycja najnowszych urządzeń i technologii stosowanych w obiegu wody. Wydarzenie, które istnieje od ponad 45 lat, stało się kluczowym miejscem spotkań branży dzięki swojej wyraźnie innowacyjnej pozycji, jakości konferencji technicznych oraz licznym prezentacjom produktów, urządzeń i rozwiązań technologicznych. Sektory to: Gromadzenie, transport i przechowywanie; Uzdatnianie i ponowne wykorzystanie wody; Oprzyrządowanie, analiza i automotion; Firmy inżynieryjne i usługowe; Środowisko energetyczne; Punkt użycia; Nawadnianie; Przetwarzanie i zagospodarowanie odpadów; Sprzątanie i konserwacja ulic; Odzysk energii i materiały stałe; Rekultywacja gleb zanieczyszczonych; Zanieczyszczenie powietrza i oczyszczanie gazów; Technologia analityczna i laboratoria; Inne wyposażenie. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!


Szczegóły wydarzenia: przejdź do strony rejestracji i szczegółów
Tytuł: Electric energy matchmaking Forum for Ukraine support

Data wydarzenia: 5.12.2022
Data rejestracji: 31.01.2023 r.

Opis: Forum kojarzenia firm - energia elektryczna dla wsparcia Ukrainy. Sieć Enterprise Europe Network i klastry UE połączyły siły, aby zorganizować Forum w celu promowania międzynarodowych partnerstw między firmami i/lub instytucjami działającymi w sektorach energii i środowiska, aby pomóc Ukrainie w modernizacji krytycznej infrastruktury energetycznej kraju

Szczegóły wydarzenia: przejdź do strony rejestracji i szczegółów
Tytuł: Europejski Dzień Innowacji Logistycznych 2022

Data wydarzenia: 8-9.12.2022
Data rejestracji: 07.12.2022 r.

Opis: Konferencja online. Europejski Dzień Innowacji Logistycznych 2022 oferuje ekscytujące prezentacje firmowe, prezentacje startowe i kojarzenie na żywo. Dowiedz się, jakie innowacje będą kształtować przyszłość sektora. Poruszone tematy: Drony i robotyka; Zrównoważona logistyka; Odporność łańcucha dostaw. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!


Szczegóły wydarzenia: przejdź do strony rejestracji i szczegółów
Tytuł: Platforma Współpracy B2B Budownictwo Drewniane 2022

Data wydarzenia: 01.12.2022
Data rejestracji: 30.11.2022 r.

Opis: Impreza po raz kolejny organizowana jest w ramach znanej Międzynarodowej Konferencji Budownictwa Drewnianego w Innsbrucku (dawniej Garmisch). To międzynarodowe forum oferuje stolarzom, planistom, inżynierom, architektom, deweloperom, organom budowlanym i regulacyjnym, konstruktorom i rzemieślnikom z drewna, praktykom i instruktorom możliwość uzyskania wyczerpujących informacji i wymiany pomysłów dotyczących konstrukcji drewnianych. Możliwości odbycia spotkań B2B z innymi uczestnikami, znalezienia partnerów biznesowych do wejścia na rynek zagraniczny, wymiany know-how, poznania nowych procesów i produktów.

Szczegóły wydarzenia: przejdź do strony rejestracji i szczegółów
Tytuł: Wydarzenie Brokerskie Free From Food 2022

Data wydarzenia: 22-23 listopada 2022
Data rejestracji: 21.11.2022 r.

Opis: Jest to wydarzenie skierowane do firm z branży spożywczej. Uczestnictwo w wydarzeniu umożliwi polskim przedsiębiorcom nie tylko nawiązanie bezpośrednich kontaktów biznesowych, ale również zapoznanie się z najnowocześniejszymi trendami i technologiami związanymi z branżą spożywczą podczas webinariów zaplanowanych przez organizatora. Na targach zostanie wydzielona specjalna strefa dla spotkań B2B.
Spotkania są przeznaczone dla przedstawicieli firm i innych podmiotów, którzy oferują w szczególności takie produkty, jak: żywność bezglutenowa, bez laktozy, bez cukru; żywność z przeznaczaniem dla wegan; żywność funkcjonalna; żywność i odżywki dla sportowców; suplementy diety i witaminy; opakowania wolne od tworzyw sztucznych. Udział w spotkaniach B2B jest bezpłatny!


Szczegóły wydarzenia: przejdź do strony rejestracji i szczegółów
Tytuł: Wydarzenie brokerskie MEDICA Healthcare 2022

Data wydarzenia: 01.09. - 15.12.2022 r.
Data rejestracji: 30.11.2022 r.

Opis: To międzynarodowe Spotkanie Brokerskie w Ochronie Zdrowia na targach MEDICA ma już 20-letnią tradycję. Wydarzenie jest światowym miejscem spotkań nr 1 dla sektora medycznego oraz opieki zdrowotnej. Tegoroczna impreza oferuje zarówno spotkania fizyczne (na czas trwania targów), jak i online (po targach). W ramach przygotowań do wydarzeń oferowana jest seria webinariów obejmujących różne tematy. Udział w spotkaniach B2B jest bezpłatny *tylko dla dystrybutorów! *Wysokość opłat za udział w wydarzeniu jest podana na stronie organizatora (poniżej)!

Szczegóły wydarzenia: przejdź do strony rejestracji i szczegółów
Tytuł: B2WORTH@TorinoFashionMatch 2022

Data wydarzenia: 07-09.07.2022 r.
Data rejestracji: 03.07.2022 r.

Opis: Jest to bezpłatne wydarzenie typu matchmaking, skupiające firmy, nabywców, detalistów, dostawców, ekspertów i inwestorów zajmujących się sektorami TEKSTYLIA/FASHION/DESIGN z wielu krajów europejskich, Spotkania B2B umożliwią tworzenie międzynarodowych partnerstw, nawiązanie kontaktów biznesowych. Udział w spotkaniach B2B jest bezpłatny!

Szczegóły wydarzenia: przejdź do strony rejestracji i szczegółów
Tytuł: Hybrydowe spotkania B2B podczas targów automotive.2022

Data wydarzenia: 05-06.07.2022 r.
Data rejestracji: 05.07.2022 r.

Opis: Motto automotive.2022 to „lokalny, globalny i zrównoważony”. Coroczna konferencja Austriackiego Klastra Motoryzacyjnego rozpoczyna się porannymi warsztatami i spotkaniami B2B. To doskonała okazja do wymiany doświadczeń, pomysłów i technologii. W strefie wystawców będzie odbywać się Motor Show! Impreza w Linz jest idealnym miejscem do połączenia austriackiej mobilności z międzynarodowymi partnerami, szerzenia nowych pomysłów i koncepcji oraz wspólnego poruszania się w przyszłość.
Udział w spotkaniach B2B jest bezpłatny!

Szczegóły wydarzenia: przejdź do strony rejestracji i szczegółów
Tytuł: Dni Współpracy Technologii i Biznesu 2022 (Technology & Business Cooperation Days 2022) - podczas targów Hannover Messe 2022

Data wydarzenia: 30.05.-02.06.2022 r.
Data rejestracji: 22.05.2022 r.

Opis: Wydarzenie jest hybrydowym miejscem pozyskiwania nowych technologii, koncepcji i rozwiązań, a także nawiązania kontaktu z potencjalnymi dostawcami i partnerami biznesowymi w celu wspierania międzynarodowego marketingu i sprzedaży już istniejących produktów i usług. Spotkanie kooperacyjne skierowane do MŚP i organizacji badawczych mające na celu spotkania partnerów w celu zawarcia umów handlowych oraz współpracy badawczo-technologicznej, z naciskiem na: Rozwiązania Przemysłu 4.0 i Smart Factory; Energooszczędne technologie produkcyjne; Zrównoważona energia i mobilność; Narzędzia pomiarowe itp.
UWAGA:
Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie ogłosiła nabór na bezpłatne stoiska wystawiennicze dla przedsiębiorców z terenu Wielkopolski Wschodniej podczas międzynarodowych Targów HANNOVER MESSE 2022. Więcej szczegółów znajduje się tutaj - https://tiny.pl/986xp

Chęć uczestnictwa w wydarzeniu prosimy kierować bezpośrednio na adres een@arrkonin.org.pl - ośrodek EEN w Koninie

Szczegóły wydarzenia: przejdź do strony targów Hannover Messe
Tytuł: Med2Meet – wirtualny dzień współpracy w opiece zdrowotnej

Data wydarzenia: 18.05.2022 r.
Data rejestracji: 20.04.2022 r.

Opis: Wydarzenie skupia firmy, instytucje badawczo-rozwojowe, inwestorów i innych interesariuszy sektora medycznego z całego świata. To wyjątkowa okazja, zorganizowana w ramach Programu Promocji Polskich Wyrobów Medycznych i Enterprise Europe Network, do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, znalezienia kontrahentów, wymiany informacji i zebrania doświadczeń dotyczących najnowszych trendów rynkowych w branży medtech. Model jest efektywny czasowo i kosztowo oraz przynosi efekty w biznesie! Kluczowe tematy: Urządzenia i sprzęt medyczny, Sprzęt ochrony osobistej, Ortopedia, Stomatologia, Meble medyczne, Diagnostyka.


Szczegóły wydarzenia: przejdź do strony rejestracji i szczegółów
Tytuł: Innowacyjne Budownictwo MEGRA 2022

Data wydarzenia: 21-22.04.2022 r.
Data rejestracji: 20.04.2022 r.

Opis: Spotkanie matchmakingowe będą wyjątkową okazją do spotkania potencjalnych partnerów związanych z innowacyjnymi rozwiązaniami i technologiami. Tematyka: MATERIAŁY BUDOWLANE; MASZYNY, SPRZĘT I NARZĘDZIA BUDOWLANE; OGRZEWANIE, WENTYLACJA, KLIMATYZACJA; ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII; KRAJOBRAZ; OCHRONA ŚRODOWISKA; OPROGRAMOWANIE, SYSTEM INFORMACYJNY; INWESTYCJE W BUDOWNICTWO.

Szczegóły wydarzenia: przejdź do strony rejestracji i szczegółów
Tytuł: Brokerage Event at the World Expo Dubai 2020

Data wydarzenia: 23-25.01.2022 r.
Data rejestracji: 15.12.2021 r.

Opis: Celem wydarzenia będzie wykorzystanie międzynarodowego wymiaru World Expo, dając możliwości europejskim firmom, które chcą eksplorować na Bliski Wschód i rynki międzynarodowe, do nawiązywania kontaktów na wysokim poziomie. Przewidziano seminaria tematyczne, wizyty w firmach / specjalnych strefach ekonomicznych i spotkania B2B.

Rejestracja i szczegóły wydarzenia: przejdź do strony rejestracji i szczegółów
Tytuł: Industrial Bridge 2021

Data wydarzenia: 24.11.2021 r.
Data rejestracji: 23.11.2021 r.

Opis: Wydarzenie łączy polskie i zagraniczne firmy oraz naukowców z wyżej wymienionych branż. Ostatnia edycja zgromadziła ponad 130 uczestników z Polski, Niemiec, Czech i Wielkiej Brytanii, którzy odbyli ponad 360 spotkań B2B

Rejestracja i szczegóły wydarzenia: przejdź do strony rejestracji i szczegółów
Tytuł: 28. Polsko - Czesko - Niemieckie Forum Firm

Data wydarzenia: 04.11.2021 r.
Data rejestracji: 03.11.2021 r.

Opis: Wydarzenie skierowane dla mikro, małych i średnich firm w celu zaprezentowania własnej oferty, wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Podczas Forum prelegenci z trzech krajów poruszą tematy trendów e-mobilności i wodoru w zakresie rozwoju elektromobilności, trwającej transformacji energetycznej oraz znaczeniu wodoru dla redukcji emisji i zrównoważonego rozwoju.

Rejestracja i szczegóły wydarzenia: przejdź do strony rejestracji i szczegółów
Tytuł: Pack In - Międzynarodowa impreza matchmakingowa dla przemysłu opakowaniowego i poligraficznego

Data wydarzenia: 19-21.10.2021 r.
Data rejestracji: 21.10.2021 r.

Opis: Wydarzenie łączy polskie i zagraniczne firmy - użytkowników, dostawców i producentów z branży opakowaniowej, reklamowej i poligraficznej. Zaprezentowane zostaną różne rodzaje opakowań do produktów spożywczych i niespożywczych; sprzęt, surowce i technologie do produkcji opakowań itp.

Rejestracja i szczegóły wydarzenia: przejdź do strony rejestracji i szczegółów
Tytuł: Polsko-Greckie spotkania B2B - Anuga 2021

Data wydarzenia: 10-12.10.2021 r.
Data rejestracji: 10.10.2021 r.

Opis: Misja gospodarcza firm polskich oraz greckich z sektora spożywczego, odbędzie się podczas targów „Anuga 2021” w Niemczech. Celem misji jest wymiana doświadczeń, prezentacja produktów oraz możliwość nawiązania współpracy biznesowej.

Szczegóły wydarzenia: przejdź do strony rejestracji i szczegółów
Tytuł: Marketplace Austria Food & Beverages 2021

Data wydarzenia: 06.10.2021 r.
Data rejestracji: 30.09.2021 r.

Opis: Międzynarodowe spotkania B2B podczas Marketplace Austria Food & Beverages 2021 to wydarzenie dla europejskich i międzynarodowych nabywców żywności i napojów, a także dla międzynarodowych detalistów i hurtowników. To fantastyczna szansa dla kupujących na pozyskanie nowych produktów, poznanie dostawców i wymianę pomysłów z decydentami z całego świata.

Rejestracja i szczegóły wydarzenia: przejdź do strony rejestracji i szczegółów
Tytuł: Misja zagranicznych firm do subregionu konińskiego

Data wydarzenia: 02-03.09.2021 r.
Data rejestracji: 20.08.2021 r.

Opis: Głownym celem misji jest nawiązanie współpracy z firmami z Wielkopolski Wschodniej _Wielkopolska Dolina Energii - a firmami zagranicznymi.

Rejestracja i szczegóły wydarzenia: przejdź do strony rejestracji i szczegółów
Tytuł: Textile Connect 2021

Data wydarzenia: 01- 04.06.2021 r.
Data rejestracji: 31.05.2021 r.

Opis: Międzynarodowe spotkania B2B dla firm z branży tekstylnej. Wydarzenie Textile Connect to platforma on-line dla firm produkcyjnych, usługodawców, dostawców z branży tekstylnej itp.

Rejestracja i szczegóły wydarzenia: przejdź do strony rejestracji i szczegółów
Tytuł: Matchmaking event in Desalination for the Environment

Data wydarzenia: 18.05.2021 r.
Data rejestracji: 10.05.2021 r.

Opis: Grupą docelową wydarzenia są firmy gospodarki wodnej (w tym MŚP i duże firmy), dostawcy sprzętu i usług w sektorze odsalania i ponownego wykorzystania ścieków, instytucje badawcze, przemysł, stowarzyszenia chętne do opracowania innowacyjnych technologii lub projektów badawczych w różnych dziedzinach związanych z odsalaniem wody i energią.

Rejestracja i szczegóły wydarzenia: przejdź do strony rejestracji i szczegółów
Tytuł: Med2Meet – virtual healthcare cooperation day

Data wydarzenia: 21.04.2021 r.
Data rejestracji: 20.04.2021 r.

Opis: Med2Meet to wydarzenie adresowane do firm i innych podmiotów oferujących i poszukujących innowacyjnych rozwiązań dla medycyny. Do udziału zapraszamy w szczególności: producentów sprzętu medycznego, innowacyjne firmy, w tym startupy, oferujące rozwiązania z dziedziny telemedycyny, sztucznej inteligencji, robotyki i innych zaawansowanych technologicznie produktów i usług dla medycyny, placówki medyczne, uczelnie wyższe i ośrodki B+R, importerów i dystrybutorów.

Rejestracja i szczegóły wydarzenia: przejdź do strony rejestracji i szczegółów
Tytuł: Hannover Messe 2021 „Technology & Business Cooperation Days”

Data wydarzenia: 12-15.04.2021 r.
Data rejestracji: 04.04.2021 r.

Opis: Wydarzenie brokerskie Enterprise Europe Network podczas Hannover Messe 2021 „Technology & Business Cooperation Days” ma zostać ponownie zorganizowane jako „wirtualne spotkanie brokerskie”. HANNOVER MESSE 2021, odbędzie się jako wydarzenie online, z powodu COVID-19.
Sektory przemysłowe: •Rozwiązania Industry 4.0 i Smart Factory •Technologie produkcyjne wydajne pod względem zasobów i energii • Zrównoważona energia i mobilność •Narzędzia pomiarowe

Rejestracja i szczegóły wydarzenia: przejdź do strony rejestracji i szczegółów
Tytuł: European Packing Talk

Data wydarzenia: 22-26.03.2021 r.
Data rejestracji: 22-26.03.2021 r.

Opis: Pięciodniowe wydarzenie obejmuje „swatanie” i rozmowę ekspercką, która odbędzie się ostatniego dnia. Spotkania wirtualne twarzą w twarz oraz interaktywna europejska rozmowa na temat opakowań ma na celu zbadanie, jak zmniejszyć ilość odpadów opakowaniowych i nadal bezpiecznie pakować towary, bez chemikaliów niebezpiecznych dla zdrowia, jak wdrożyć nowoczesne ekologiczne opakowania itp.
Tematy: Handel detaliczny: strategia pakowania na przyszłość; Nowe materiały do pakowania; Opakowania z tworzyw sztucznych; Opakowania na bazie papieru


Rejestracja i szczegóły wydarzenia: przejdź do strony rejestracji i szczegółów
Tytuł: TEX4IM Matchmaking Event

Data wydarzenia: 10-17.03.2021 r.
Data rejestracji: 10-17.03.2021 r.

Opis: TEX4IM Matchmaking Event ma na celu zachęcać wszystkie podmioty z branży modowej i tekstylnej do odkrywania, uczenia się, udostępniania i nawiązywania kontaktów z innowatorami z branży, dostawcami technologii, badaczami, klastrami i innymi podmiotami z sektora tekstylnego i odzieżowego z całej Europy. Wydarzenie skierowane do: firm produkujących tekstylia lub odzież; Marki modowe; Techniczni producenci tekstyliów; Firmy z różnych sektorów (budownictwo, mieszkania, medycyna, rolno-spożywczy, transport i mobilność, obronność i wiele innych) zainteresowane wprowadzeniem rozwiązań tekstylnych do swoich produktów; dostawcy badań i rozwoju oraz technologii; Jednostka wsparcia biznesowego lub akceleratory wzrostu przemysłowego.


Rejestracja i szczegóły wydarzenia: przejdź do strony rejestracji i szczegółów
Tytuł: Free From Food Asia Virtual Summit and Free From Packaging Asia Online

Data wydarzenia: 10-12.03.2021 r.
Data rejestracji: 10-12.03.2021 r.

Opis: Udział w wydarzeniu umożliwi polskim przedsiębiorcom nie tylko nawiązanie bezpośrednich kontaktów biznesowych, ale również zapoznanie się z najnowocześniejszymi trendami i technologiami związanymi z branżą spożywczą. Spotkania przeznaczone są dla przedstawicieli firm i innych podmiotów działających w szeroko pojętej branży spożywczej, w szczególności: żywność bezglutenowa, bez laktozy, bez cukru, żywność z przeznaczaniem dla wegan, żywność funkcjonalna, żywność i odżywki dla sportowców, suplementy diety i witaminy.

Rejestracja i szczegóły wydarzenia: przejdź do strony rejestracji i szczegółów
Tytuł: Klimahouse Business Match 2021 - wydanie cyfrowe

Data wydarzenia: 28.01.2021 r.
Data rejestracji: 26.01.2021 r.

Opis: Efektywność energetyczna jest jednym z głównych czynników kształtujących przyszłość branży budowlanej. Klimahouse to międzynarodowe targi skupiające się na energooszczędnym i zrównoważonym budownictwie. Jej głównym celem jest rozwój i pielęgnowanie lepszego ekosystemu budowlanego, który umożliwia lepsze życie społeczności.Targi są corocznym miejscem spotkań architektów, inżynierów, firm budowlanych i innych osób z branży, gdzie profesjonalne szkolenia i innowacje są w centrum wydarzenia. Cyfrowa edycja Klimahouse 2021 skupi się na czterech głównych tematach: innowacyjny budynek, renowacja, zdrowe środowisko życia i architektura.

Rejestracja i szczegóły wydarzenia: przejdź do strony rejestracji i szczegółów
Tytuł: Wirtualna misja Offshore Wind Energy Poland 2020

Data wydarzenia: 10-11.12.2020 r.
Data rejestracji: do 10.12.2020 r.

Opis: Wirtualna misja handlowa firm holenderskich do Polski, na czele której stoi Minister ds. Handlu Zagranicznego i Współpracy Rozwojowej w Holandii, pani Sigrid Kaag. Nacisk zostanie położony na pozyskanie informacji rynkowych dotyczących morskiej energetyki wiatrowej w Polsce oraz nowych kontaktów biznesowych w tym sektorze. Misja odbędzie się w dniach 10-11.12.2020 r. Misja będzie realizowana wirtualnie za pośrednictwem platformy B2Match. Sieć Enterprise Europe Network w Holandii została przypisana do zarządzania wirtualnym kojarzeniem wszystkich uczestników za pośrednictwem tej platformy. Program będzie się składał z webinariów i indywidualnych sesji kojarzeń online.


Rejestracja i szczegóły wydarzenia: przejdź do strony rejestracji i szczegółów
Tytuł: 27. Polsko – Czesko – Niemieckie Forum Kooperacji Firm

Data wydarzenia: 25.11.2020 r.
Data rejestracji: do 13.11.2020 r.

Opis:W imieniu Ośrodka Enterprise Europe Network w Koninie oraz Karkonoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. serdecznie zapraszamy do udziału w 27. Polsko – Czesko – Niemieckim Forum Kooperacji Firm.
Wydarzenie skierowane dla mikro, małych i średnich firm w celu zaprezentowania własnej oferty, wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów handlowych. Forum to także wykłady, panele dyskusyjne gdzie eksperci podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Zapraszamy firmy z obszarów: tworzywa sztuczne, metal, budowa maszyn i urządzeń, konstrukcje lekkie, motoryzacja, automatyzacja, elektronika, elektrotechnika, mikroelektronika, logistyka, transport, odnawialne źródła energii, IT, elektromobilność, jednostki badawczo-rozwojowe, budownictwo, organizacje sieciowe, placówki transferowe, jednostki wsparcia biznesu.

Rejestracja i szczegóły wydarzenia: przejdź do strony rejestracji i szczegółów
Tytuł: Forum biznesowe Polska – Tajwan ONLINE

Data wydarzenia: 19.11.2020 r. w godz. 09:00- 11:00
Data rejestracji: 19.11.2020 r.

Opis:W tym roku reprezentowane podczas forum będą następujące sektory:
OCHRONA ZDROWIA / MEDYCYNA - Ochrona zdrowia i walka z pandemią przy użyciu najnowszych technologii będzie jednym z głównych tematów forum!
ELEKTROMOBILNOŚĆ - Polska jest jednym z głównych producentów baterii do pojazdów i autobusów elektrycznych, a także podzespołów i części zamiennych do pojazdów w UE. Planuje także produkować własny samochód elektryczny „Izera”. Jesteśmy gotowi współpracować z tajwańskimi podmiotami w tym sektorze.
ZIELONE / ODNAWIALNE ENERGIE - Zielona energia jest jednym z filarów programu „pięć plus dwa” dla innowacyjnych gałęzi przemysłu na Tajwanie. Rozwój energetyki odnawialnej jest silnikiem napędzającym transformację sektora energetycznego i wzrost gospodarczy. To także dynamicznie rozwijając się sektor w Polsce! Najlepsze praktyki z obu krajów zostaną omówione!


Rejestracja i szczegóły wydarzenia: przejdź do strony rejestracji i szczegółów
Tytuł: Impreza brokerska Virtual Textile Fashion Tech

Data wydarzenia: 02-06.11.2020 r.
Data rejestracji: 02.11.2020 r.

Opis:Textile Fashion Tech to internetowa impreza kojarzeniowa, podczas której będą organizowane spotkania B2B np. : kupiec-dostawca. Wirtualne wydarzenie odbędzie się za pomocą platformy, która łączy firmy / projektantów poszukujących partnerów produkcyjnych z producentami, usługodawcami i dostawcami z branży tekstylnej i modowej. Sieć Enterprise Europe Network zaprasza do udziału w wirtualnych spotkaniach brokerskich, które odbędą się w dniach 2-6 listopada.

Rejestracja i szczegóły wydarzenia: przejdź do strony rejestracji i szczegółów
Tytuł: Budgryf & Home - kojarzenie branży budowlanej, energetycznej i wyposażenia wnętrz - edycja wirtualna
Data wydarzenia: 23.10.2020 r.
Data rejestracji: 11.10.2020 r.

Opis: Wydarzenie skupia się wokół budownictwa, energii i dekoracji wnętrz. Główne tematy wydarzenia: Materiały budowlane, Maszyny i narzędzia, Materiały wykończeniowe do budowy i dekoracji wnętrz, Energia odnawialna i konwencjonalna, Usługodawcy: geodezja, kartografia, projektowanie.

Rejestracja i szczegóły wydarzenia: przejdź do strony rejestracji i szczegółów
Tytuł: STOM 2020

Data wydarzenia: 23.09.2020 r.
Data rejestracji: 18.09.2020 r.

Opis: STOM 2020 to wirtualne, międzynarodowe wydarzenie brokerskie poświęcone obróbce metali, narzędziom, obrabiarkom, obróbce blach, technologii i sprzętu spawalniczego oraz przemysłowej technologii laserowej.

Rejestracja i szczegóły wydarzenia: przejdź do strony rejestracji i szczegółów
Tytuł: FOOD CONNECTIONS 2020

Data wydarzenia: 17-24.09.2020 r.
Data rejestracji: 14.09.2020 r.

Opis: Wirtualna giełda kooperacyjna dla firm z branży spożywczej. Podczas wydarzenia odbędą się seminaria: odporności w biznesie związana z pandemią; przejście na rośliny oraz e-marketing, handel elektroniczny z dwóch różnych punktów widzenia. Dziedziny: opakowania, składniki, rozwiązania IT, marketing i komunikacja, szkolenia, dystrybucja i inne. Spotkań B2B, m.in. z firmami z Belgii.

Rejestracja i szczegóły wydarzenia: przejdź do strony rejestracji i szczegółów
Tytuł: Dublin Tech Summit 2020

Data wydarzenia: 09-10.09.2020 r.
Data rejestracji: 08.09.2020 r.

Opis: Organizowane wydarzenie maklerskie oferuje: Identyfikowanie partnerów technologicznych w celu opracowania nowych usług i produktów w sektorze technologii. Wymianę wiedzy ogólnej i wiedzy specjalistycznej poprzez nawiązywanie kontaktów z ekspertami publicznymi i prywatnymi w zakresie najnowszych przełomowych technologii.

Rejestracja i szczegóły wydarzenia: przejdź do strony rejestracji i szczegółów
Tytuł: Eurostars Life Sciences - Spotkania on-line

Data wydarzenia: 9.09.2020 r.
Data rejestracji: 9.09.2020 r.

Opis: Eurostars finansuje międzynarodowe innowacyjne projekty prowadzone przez MŚP prowadzące działalność badawczo-rozwojową. Od 24 sierpnia zarejestrowani uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się o najnowszych usługach i możliwościach finansowania oferowanych MŚP na transgraniczne projekty badawcze w ramach programów Eurostars i Interreg oraz o tym, jak założyć projekt międzynarodowy za pomocą wirtualnych prezentacji.

Rejestracja i szczegóły wydarzenia: przejdź do strony rejestracji i szczegółów
Tytuł: Co-Matching Bilateral Meetings 2020

Data wydarzenia: 25.08.2020 r.
Data rejestracji: 23.08.2020 r.

Opis: Jest to wydarzenie bezpłatne i otwarte dla wszystkich firm działających w branży motoryzacyjnej i zaopatrzenia w motoryzację, budownictwa i materiały budowlane, metal, maszyny, tworzywa sztuczne i guma, chemia, elektronika, energetyka, turystyka, żywność i nieruchomości. Pierwszego dnia imprezy zostaną zorganizowane wizyty w wiodących lokalnych firmach, aby uczestnicy mogli obserwować otoczenie biznesowe Kocaeli. Drugiego dnia tureckie i zagraniczne firmy będą miały bezpośrednie spotkania w Międzynarodowym Centrum Wystawowym Kocaeli. Koszty zakwaterowania dla jednego przedstawiciela z każdej uczestniczącej firmy. Koszt ten zostanie pokryty przez tureckie Ministerstwo Handlu na podstawie tego, że firmy składają wnioski za pośrednictwem tureckiego attaché handlowego w swoich krajach macierzystych. Zakwaterowanie obejmuje 3 noce w 5-gwiazdkowym hotelu. Myśl przewodnia Kocaeli to „Miasto Przemysłu i Inwestycji”.

Rejestracja i szczegóły wydarzenia: przejdź do strony rejestracji i szczegółów
Tytuł: Technology & Business Cooperation Days 2020

Data wydarzenia: 13-16.07.2020 r.
Data rejestracji: 30.06.2020 r.

Opis: Internetowa giełda technologii i współpracy biznesowej umożliwia zapoznanie się z aktualnymi trendami na rynku w szeroko pojętej branży przemysłowej, oferuje między innymi: możliwość prezentacji swoich projektów, produktów i wiedzy specjalistycznej, spotkania z potencjalnymi partnerami biznesowymi na wcześniej ustalonych spotkaniach, inicjowanie kontaktów i współpracy transgranicznej, znalezienie nowych partnerów biznesowych / technologicznych / badawczych.

Rejestracja i szczegóły wydarzenia: przejdź do strony rejestracji i szczegółów
Tytuł: Międzynarodowych spotkaniach on-line: Innowacje w zakresie środowiska, energii i gospodarki o obiegu zamkniętym.

Data wydarzenia: 04-05.05.2020 r.
Data rejestracji: 04.05.2020 r.

Opis: IFAT to wiodące targi technologii środowiskowych w zakresie gospodarki wodnej, ściekowej, odpadów i surowców. W 2020 r. Główny nacisk położono na technologie, silniki i usługi w sektorach gospodarki wodnej i ściekowej. Ponadto IFAT koncentruje się na odpadach i surowcach wtórnych, których tematy obejmują recykling, oczyszczanie powietrza i wytwarzanie energii. Wirtualne spotkania dwustronne umożliwiają ukierunkowane nawiązywanie kontaktów i kojarzenie wszystkich wystawców i odwiedzających targi. Celem jest pomoc MŚP, uniwersytetom i instytutom badawczym w znalezieniu partnerów w Europie i poza nią.

Rejestracja i szczegóły wydarzenia:przejdź do strony rejestracji i szczegółów
Skip to content